Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Gmina Kęty” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Kęty”

 

Obchody Święta Niepodległości 11.11.1989r. w Kętach

Kolekcja (zbiór/zespół): Gmina Kęty, Słowa kluczowe: Mieczysław Czulak, Kęty, Święto Niepodległości 11.11.1989r., Solidarność


Zgromadzenie mieszkańców gminy Kęty pod sztandarem Solidarności z okazji obchodów Święta Niepodległości 11.11.1989r. w Kętach. Z lewej strony zdjęcia drugi rząd osób, druga postać to Mieczysław Czulak - sekretarz Komitetu Obywatelskiego "Solidarność" w Kętach i przewodniczący Komisji do spraw Interwencji w latach od 3.12.1989 do 12.09.1991.


Nazwa dokumentu: Obchody Święta Niepodległości 11.11.1989r. w Kętach
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Gmina Kęty
Teczka (jednostki archiwalna): Kęty
Numer ID: CATL 46 C / 4.1.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1989-11-11
Miejsce wytworzenia: Kęty
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Gminna Biblioteka Publiczna im. Ambrożego Grabowskiego w Kętach, Danuta Sikor - ofiarodawca
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Mieczysław Czulak, Kęty, Święto Niepodległości 11.11.1989r., Solidarność
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Kęty"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.